Počet osob:

Ubytování Last Minute

Chaloupka Rudná - potůčková
Místo: Rudná pod Pradědem - Bruntál - kraj Moravskoslezský - Jeseníky
Termín: 05.01.2018 - 28.01.2018
Osob: 8
2 000,00 Kč (-20%)
Původně: 2 500,00 Kč
Poznámka k ceně: Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi, 3 ložnice, velká vnitřní herna, spousta stolních her na večer, kopec na bobování u chaloupky. Těšíme se na viděnou!

Poznámka k akci: Pohodlná kapacita 8-10 osob, ale podmínka není obsadit celý objekt. Rádi poskytneme nezávaznou kalkulaci. Přijeďte si užít sněhové nadílky a lyžování!
Chaloupka Rudná - kopečková
Místo: Rudná pod Pradědem - Bruntál - kraj Moravskoslezský - Severní Morava a Slezsko
Termín: 05.01.2018 - 28.01.2018
Osob: 8
2 000,00 Kč (-20%)
Původně: 2 500,00 Kč
Poznámka k ceně: Útulné ubytování, 2 samostatné ložnice, velká společenská místnost, vybavená kuchyň s jídelnou. Pro děti spousta hraček a pro všechny stolní hry na půjčení zdarma.

Poznámka k akci: Kopec na bobování u chaloupky, boby i sáňky možno zdarma zapůjčit. Sjezdovky do 10 min. autem. Přijeďte si užít sněhu.
Chaty Oaza
Místo: Trojanovice - Nový Jičín - kraj Moravskoslezský - Beskydy /Valašsko/
Termín: 07.01.2018 - 27.01.2018
Osob: 2
1 400,00 Kč (-46%)
Původně: 2 600,00 Kč
Poznámka k ceně: Pobyt pro 2 osoby / pobyt 2 nocí, k pobytu doplatek energie

Poznámka k akci: lanovka Pustevny, krb, vlastním skibusem vás zavezeme na vybrané sjezdovky.
Penzion Babička
Místo: Trojanovice - Nový Jičín - kraj Moravskoslezský - Beskydy /Valašsko/
Termín: 07.01.2018 - 27.01.2018
Osob: 2
1 400,00 Kč (-26%)
Původně: 1 900,00 Kč
Poznámka k ceně: Pobyt pro 4 /2 noci

Poznámka k akci: lanovka Pustevny, v nedalekém hotelu bazén s whirpool, pobyt pokoj 3 lůžkový, dva dospělí, jedno dítě do 15 let, jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko.

Na stránkách Bezva-ubytko.cz najdete výhodný pronájem chat a chalup na venkově i v přírodě, kouzelné pensiony pro romantické pobyty v lázních, kempy u vody i v na horách, apartmány spojené s poznávacími víkendy nebo na lyžařské ubytování. V databázi jsou roubenky, mlýn i myslivny. Klidné priváty, útulné sruby, chaty a chatky, staré kovárny, ubytování v soukromí, v horských apartmánech. Vyberte si pobyt u koní na farmách. Navštivte s námi Krkonoše , Krušné hory a jejich nejlepší hotely. Morava nabízí ubytování v chalupách i apartmánech s vínem a množstvím hradů, zámků a dalších historických objektů a oblastí jako např. Lednicko-Valtický areál. Cyklisté zase ocení ubytování v jižních Čechách, kde snadno přespí v penzionech nebo kempech pro ně určených za příznivé ceny. Kouzelná Šumava i příkré kopce Beskyd nabízí hezké ubytování na všech úrovních a můžete si sebou vzít i domácího mazlíčka, nemluvě o Krušných horách. Všude se ubytujete na chalupě, chatě či penzionu. Máte-li děti či doprovázíte osobu na vozíku či jinak zdravotně postiženou. Na Bezva-ubytko.cz si můžete jednoduše vybrat i z bezbariérových chat, chalup a penzionů. Pokud jsou pro vás české hory velké, můžete najít ubytování i v chatách a chalupách nebo Hotelích blízko skalních útvarů a skalních měst v Českém Švýcarsku, Prachovských skálách, Teplicko-adršpašských skálách. Podívejte se do skalnatých soutěsek a na Kokořínské pokličky. I tam si můžete vybrat chalupy, chaty a penziony k pronajmutí. Ubytování můžete vybírat podle oblastí Beskydy, Jeseníky, Jizerské hory, Jižní Čechy, Jižní Morava, Krkonoše Krušné hory, Lužické hory, Orlické hory, Severní Morava, Šumava, nezapomeňte ani na nádherné oblasti jako České Švýcarsko, Český ráj, Česká Kanada, Posázaví, Kokořínsko, Berounsko a další. Nezapomeňte se podívat na nově přidané objekty ze Slovenska včetně ubytování v Tatrách. U každého ubytování najdete kontakt na majitele.

Vyhledávání objektů